Sharing is Caring

TUİÇ Yaz Kampları

Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği bünyesinde faaliyet gösteren TUİÇ Akademi ailesi fertleriyle ve topluluğumuza ilgi duyan arkadaşların katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz TUİÇ I. Yaz Kampı, 8-11 Eylül 2012 tarihlerinde Antalya’nın tarihi ve doğal dokusu ile ünlü Olimpos bölgesinde organize edilmiştir. Aynı organizasyonu takiben düzenlemiş olduğumuz kış kampımızın konusu Beden Dili ve Eğitimi olmuş, 26-27-28 Ocak 2013 tarihlerinde Erciyes Üniversitesi ve Melikşah Üniversitesinde düzenlenmiştir.

30 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında ise dönemin güncel konusu olan Gezi Parkı Olayları ve Demokratikleşme seçilmiş, Olimpos’ta yoğun bir katılımla yaz kampımız gerçekleşmiştir.

Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği olarak, siyasetin akademik etikle ve bilinçli bir şekilde yorumlanmasından yana olduğumuzu ve non-partizan duruşumuzu simgeler durumda olan yaz-kış kamplarımız gurur duyduğumuz ve her yıl yapmaya özen gösterdiğimiz organizasyonlarımızdandır.

Kamplarımıza başvurularınız için Duyurular kısmını, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.