Sharing is Caring

Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği tarafından yürütülen, Beşiktaş Kent Konseyinin paydaş olduğu ve AB Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen SD4/GEN/5316 numaralı  ”Yerel Yönetimde Gençlik Katılımı” projesi faaliyeti olan ve 2 gün sürecek  Beşiktaş Gençlik Politikası Oluşturma Atölyesi‘  22-23 Temmuz tarihlerinde 10.00-16.00 saatlerinde Beşiktaş Zübeyde Ana Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Eğitim kontenjanı 24 kişi ile sınırlıdır.

Etkinlik Programı başvurusu kabul edilen arkadaşlarla paylaşılacaktır. 

Etkinliğin 2 gününe katılım gösterenlere katılım belgesi verilecektir. 

“Yerel Yönetimde Gençlik Katılımı” projesi kapsamında ilerleyen Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği, Beşiktaş Kent Konseyi’nin de desteği ile birlikte gençlerin yerel yönetimlere katılımını artırmayı hedeflemektedir. AB Sivil Düşün Programı’nın cömertçe desteklediği SD4/GEN/5316 numaralı projenin heyecan verici bir parçası olarak, ‘Beşiktaş Gençlik Politikası Oluşturma Atölyesi’ iki gün boyunca sürecek.

Bu önemli etkinlik, 22-23 Temmuz tarihlerinde, her iki gün de 10.00-16.00 saatleri arasında, Beşiktaş Zübeyde Ana Kültür ve Sanat Merkezi’nin konuksever atmosferinde gerçekleştirilecektir. Ancak, eğitim kontenjanı 24 kişi ile sınırlıdır, dolayısıyla erken başvuru yapmanızı öneririz.

Bu değerli etkinliğin her iki gününe de katılım sağlayan gençlere, katılım belgesi takdim edilecektir. Bu, yerel yönetimlerde gençlik katılımının önemini anlamaları ve kendilerini bu alanda geliştirmeleri için bir fırsattır.